Jak można spędzić czas z rodziną i jednocześnie cieszyć się pięknem otaczajacej nasz przyrody?

Chcemy Wam pokazać jak w naszej okolicy można spędzić rodzinny czas nad wodą. W naszej ofercie znajdziecie min: rodzinne spływy kajakowe. Trasy tych spływów zostały dobrane specjalnie z myślą o najmłodszych kajakarzach. Lecz to nie wszystko co mamy w ofercie:

Rodzinne spływy kajakowe

sport, kayak, paddle

Spływy rodzinne charakteryzują się trasami mniej wymagającymi, gdzie rzeka jest spokojniejsza a nurt pozwala delektować się widokami. Najważniejsze w tych trasach to bezpieczeństwo twoje i twojej rodziny oraz uśmiech na waszych twarzach.  Jeżeli jednak chcesz pokonać bardziej wymagającą trasę również znajdziesz tu coś dla siebie.

Rodzinny wpada na ryby

Lubisz wędkować i jest to dla Ciebie idealna forma spędzania wolnego czasu? Zapraszamy Cię wraz z rodziną na wspólny wypada za miasto i oddanie się pasji. My powędkujemy, dzieci się pobawią a nasze partnerki spędzą czas na rozmowach i łapaniu promieni słonecznych. Brzmi ciekawie ?? Grill już gotowy.

Rodzinny spacer po wodzie

Chcesz spędzić czas rodzinnie i inaczej niż wszyscy? Zapraszamy Was na spacer po wodzie. Jest to idealne połącznie aktywności fizycznej i relaksu. Nasze deski Hobie są do Waszej dyspozycji 7 dni w tygodniu w najpiękniejszej możliwej lokalizacji. Razem z …. zapraszamy Was na wspólny czas nad wodą.

Zadzwoń do Nas