sup, board, relaxation-3565519.jpg

Wypożyczalnia Desek Sup

W naszej ofercie oprócz kajaków i niesamowitego ,, Spaceru po Wodzie" znajdziecie również deski SUP, które dają zupełnie inne wrażenie z pływania niż klasyczny kajak. Przygotowaliśmy dla Was deski dmuchane znanej polskiej firmy U-one oraz deski z siedziskiem, jeżeli wolicie bardziej klasyczną wersję pływania.

Deski SUP od lat są znane na naszym rynku lecz od roku robią się coraz bardziej popularne. Dużym plusem desek SUP jest ich mobilność, po złożeniu mieszczą się w specjalnie przygotowany plecak co pozwala Nam zabrać je ze sobą wszędzie. Pływanie na deskach SUP może wydawać się trudne lecz to tylko pozory. Pływając na SUP-ach poznajemy swoje ciało. Uczymy się zachowywać równowagę oraz spokój i ducha i ciała. Deski SUP zapewniają niesamowite wrażenia i pozwalają na nowo odkryć znane nam już akweny. 

Zapraszamy Was do naszej stacjonarnej wypożyczalni która mieści i w bajecznym miejscu jakim jest ,, Zatoka Bajka” w Grudzicu. Tutaj możesz postawić pierwszy raz stopu na SUP-ie i sprawdzić czy ten sport jest dla Ciebie. W naszej ofercie znajdziesz deski dmuchane Polskiej firmy U-one wyróżniające się wytrzymałością i stabilnością oraz deski z siedziskiem jeżeli wolisz bardziej klasyczny sposób pływania. 

Zapoznaj się z cennikiem wypożyczalni i wpadaj do nas trochę po SUPOWAĆ. 

 

Jeżeli chcesz wynająć deskę lub deski na weekend lub dłużej zapraszamy do kontaktu w celu ustalanie szczegółów. 

 

Zadzwoń do Nas