Kajaki to idealna forma spędzania wolnego czasu. Poznaj je z Nami

Organizujemy spływy kajakowe dla rodzin, grup znajomych jak i pojedynczych osób. Każdy z nas woli inaczej spędzać wolny czas lecz może nas połączyć pasja do natury oraz wypraw kajakowych. W naszej ofercie znajdziesz min:

Spływy rodzinne

Spływy rodzinne charakteryzują się trasami mniej wymagającymi, gdzie rzeka jest spokojniejsza a nurt pozwala delektować się widokami. Najważniejsze w tych trasach to bezpieczeństwo twoje i twojej rodziny oraz uśmiech na waszych twarzach.  Jeżeli jednak chcesz pokonać bardziej wymagającą trasę również znajdziesz tu coś dla siebie.

Spływy Firmowe

canoe, canoe trip, randselva

Organizujemy także spływy dla firm czy większych grup. Spływ kajakowy jest bardzo dobrym rozwiązaniem na imprezę integracyjną. Kajakarstwo pomaga pracować w grupie, pokazuje, że wspólnie można więcej. Pierw pokonujecie daną trasę a następnie bawicie się przy ognisku. Więź w firmie lub grupie ludzi jest bardzo ważna. Tym bardziej teraz.

Wypożyczalnia kajaków

kayakers, kayak, paddle

Oczywiście nie każdy chce pływać dokładnie w tych miejscach które oferujemy. Może wolisz oddać się chwili, wsiąść w kajak i po prostu płynąć tam gdzie teraz chcesz. W naszej ofercie są kajaki 1 i 2-osobowe, deski SUP oraz sprzęt noclegowy. Jedyne co potrzebujesz to pomysł gdzie chcesz płynąć. O resztę zadbamy MY. Sprzęt możesz odebrać bezpośrednio u Nas lub możemy spotkać się w wyznaczonym miejscu.

Zadzwoń do Nas