Zajmujemy się organizacją spływów kajakowych dla firm i grup.

Kajakarstwo to idealny sposób na poprawienie relacji w firmie lub gronie znajomych. Spływy kajakowe to przede wszystkim dobra zabawa oraz przygoda na świeżym powietrzu. Może to być jednak też czas gdy zespół ludzi zacieśnia swoje relacje.

Trasy spływów kajakowych dobraliśmy dla Was tak by pokazać jak ważna w życiu i w pracy jest praca zespołowa oraz dobra relacja międzyludzka. Pierw wspólnie pokonacie dany odcinek trasy, pomagając sobie, wspierając się a następnie zapraszamy Was do wspólnego ogniska lub grilla by porozmawiać, pośpiewać i odprężyć się. Kajakarstwo jak i spływy kajakowe mogą okazać się tym czego brakuje w Twoim zespole.  

Spływ kajakowy firmowy - Trasa Kłodniczanka

Trasa kajakowa zdecydownie bardziej wymagająca. Na tej trasie nie raz na potkacie przeszkody które wspólnie będziecie musieli pokonać – jak w prawdziwym życiu oraz piękne widoki. Tutaj adrenalina podskoczy a frajda z przepłynięcia będzie jeszcze większa. Każdy spływ tą trasą jest inny.. natura nas zaskakuje.

Spływ kajakowy firmowy - Trasa Mała Panew

Spływ kajakowy Mała Panew jest spływem relaksacyjnym. Trasa ta charakteryzuje się pięknymi widokami oraz spokojnym nurtem. Na tej trasie możemy po płynąć i podziwiać widoki jakie daje nami ,, Polska Amazonka”. Możliwość przedłużenia trasy aż do Jeziora Turawskiego po wcześniejszym omówieniu szczegółów.

mckenzie river, central oregon, forest

Spływ kajakowy firmowy - Trasa kanał Gliwicki

Trasa spływu jest odpowiednia gdy w naszej grupie są osoby początkujące lub małe dzieci. Spływ charakteryzuje się spokojnym nurtem oraz brakiem przeszkód na drodze. Łagodne brzegi pozwalają na przystanki. Możliwość przedłużenia trasy aż do Odry po uprzednim omówieniu szczegółów.

Zadzwoń do Nas